wydawnictwa polskie, Marian Gumowski; Mennica Bydgoska; Toruń 1955

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 21:13:42
128832
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski; Mennica Bydgoska; Toruń 1955
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje: oprawa broszurowa słabo zachowana, prawie 300 stron opisów i rysunków monet; blok niedocięty - do własnego przycięcia i oprawienia

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 419

1)  250 zł
2)  240 zł