Polska, 1.000 marek polskich, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-08-2016 20:30:46
98570
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1.000 marek polskich, 17.05.1919, seria ZF, numeracja 942244, znak wodny “orły i litery B-P”
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, naddarcia i zabrudzenia, po fachowej konserwacji, ładna prezencja, bardzo rzadka odmiana numeratora
Literatura: Lucow 351 (R3), Miłczak 22g3

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 361

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  80 zł
5)  55 zł