Austro-Węgry, odznaka za 50-lecie służby

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Rozpoczęcie: 11-04-2016 18:00
Zakończenie: 21-04-2016 21:57:24

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:57:24
200627
Opis: Austro-Węgry - Franciszek Józef I 1848-1916, odznaka za 50-lecie służby, odznaka dwuczęściowa w kształcie krzyża kawalerskiego pokrytego na stronie głównej paskiem czarnej emalii. Pośrodku krzyża nałożony srebrny dwugłowy Orzeł Cesarski. Strona odwrotna gładka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 61 x 33 mm, brak wstążki i korony cesarskiej, bardzo rzadka

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 470