Polska, grosz oblężniczy, 1577

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:01:26
124058
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, grosz oblężniczy, 1577, Gdańsk, odmiana bez “kawki”, grosz wybity w czasie gdy zarządcą mennicy był K. Goebl, na awersie głowa Chrystusa nie przerywa wewnętrznej obwódki;
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: CNG 104.e, Tyszk. 2.50 Mk

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1144

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  920 zł
4)  860 zł
5)  780 zł