Grecja i posthellenistyczne, obol, IV w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:34:36
124262
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Istria, obol, IV w. pne, Aw: Głowy dwóch mężczyzn na wprost, odwrócone względem siebie; Rw: Orzeł lecący w lewo chwytający szponami delfina, u góry ΙΣΤΡΙΗ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.59 g
Literatura: SNG Cop. 201

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 938

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  70 zł