Polska, odznaka pamiątkowa dla podchorążych Wołyńskiej Szkoły Podchorążych Rezerwy Artylerii - Włodzimierz Wołyński

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:56:15
124441
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa dla podchorążych Wołyńskiej Szkoły Podchorążych Rezerwy Artylerii - Włodzimierz Wołyński, jednoczęściowa, na stronie odwrotnej numer 3171 i sygnatura wykonawcy A. NAGALSKI i SKA, nakrętka sygnowana A. Nagalski Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 x 40 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 419

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 1568

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  450 zł