Polska, oficerska odznaka pamiątkowa 3 Pułku Piechoty Legionów - Jarosław, wzór 2

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:55:52
124440
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, oficerska odznaka pamiątkowa 3 Pułku Piechoty Legionów - Jarosław, wzór 2, odznaka dwuczęściowa, nakładka mocowana na dwa nity, niebieska, biała i żółta emalia, cyfra 3 wykonana ze złota, na stronie odwrotnej numer 93
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 x 40 mm, nieco uszkodzona emalia
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 28

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1207

1)  900 zł