Polska, krzyż niepodległości

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Polska, krzyż niepodległości

Polska, krzyż niepodległości

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:55:06
124281
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, krzyż niepodległości
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony i emaliowany 40 x 40 mm, ze wstążką
Literatura: Oberleitner, cz. 3, str. 43

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 850

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł