Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1621

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:35:10
122451
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Brabancja, 1/2 patagona, 1621, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.59 g, ciemna patyna
Literatura: Delmonte 263

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 172

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  100 zł
7)  48 zł