Niderlandy hiszpańskie, patagon, bez daty

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:34:47
122476
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Brabancja, patagon, bez daty, Antwerpia
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.61 g, ciemna patyna, mennicze wady krążka
Literatura: Delmonte 254, Dav. 4432

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 147

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  80 zł