Polska, grosz, 1597

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Polska, grosz, 1597

Polska, grosz, 1597

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 21:14:05
124072
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, grosz, 1597, Poznań, Aw: Popiersie króla w koronie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcze herbowe Rzeczpospolitej, poniżej skrócona data 9-7 i trzy znaki mincerskie w tarczach, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: T. 15 Mk, Kop. 744 (R5)

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 337

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  580 zł
4)  540 zł
5)  420 zł
6)  390 zł
7)  330 zł
8)  310 zł