Zakon Krzyżacki, grosz

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:56:04
124057
Opis: Zakon Krzyżacki - Jan von Tiefen 1489-1497, grosz, MAGS TIOhA SDET IFENI / MONE TADN ORVM PRVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.27 g, patyna, rzadki
Literatura: Neumann 32, Voss. §102

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 238

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  560 zł
4)  400 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł