Zakon Krzyżacki, szeląg

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:54:32
124266
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 1.64 g, patyna
Literatura: Neumann'87 4, Voss. §38

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 124

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł