Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:50:42
122215
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z x wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.23 g, gięty, pęknięty
Literatura: CNP typ II (402-427)

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 86

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł
4)  30 zł