Cesarstwo Rzymskie, denar, 208

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:39:35
124245
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer 193-211, denar, 208, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, SEVERVS PIVS AVG; Rw: Concordia siedząca na tronie w lewo, trzymająca berło oraz paterę nad płonącym ołtarzem, P M TR P XVI COS III P P
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.96 g, pęknięty krążek, patyna
Literatura: RIC 218, C. 514

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 302

1)  130 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł