Grecja i posthellenistyczne, diobol, ok. IV w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:34:59
124260
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Messembria, diobol, ok. IV w. pne, Aw: Hełm koryncki na wprost; Rw: Koło z czterema szprychami, w polach litery META, wokoło promienie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.13 g, niecentryczny
Literatura: SNG Cop. 654, SNG BM Black Sea 272

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 287

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  165 zł