Grecja i posthellenistyczne, obol, ok. 450-379 pne

Monety antyczne, średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, odznaki

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2016 20:30:46
124255
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Lesbos - Methymna, obol, ok. 450-379 pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w prawo; Rw: Kantharos, powyżej i po bokach Μ Θ Α
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.50 g, patyna
Literatura: HGC 6, 904

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 438

1)  125 zł
2)  120 zł