pokaż wszystko
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale
Rozpoczęcie: 29-03-2016 18:00
Zakończenie: 07-04-2016 20:30 ÷ 21:35
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, denar, 1002-1024
Niemcy, denar, 1002-1024
123870
III-

start 150 zł

113 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar typu OAP, 983-1002
122316
IV

start 24 zł

109 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
122238
Kapliczka z dużym X wewnątrz / Krzyż kawalerski
IV+

start 24 zł

56 wyświetleń

0 zakończona
122250
Kapliczka / Krzyż kawalerski
IV+

start 24 zł

69 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy typu VI, X/XI w.
122268
Krzyż prosty z kulkami i kółkami w kątach / Krzyż kawalerski

start 36 zł

66 wyświetleń

0 zakończona
Polska, ort, 1621
Polska, ort, 1621
121397
Końcówka napisu PRVS M.

start 90 zł

117 wyświetleń

0 zakończona
Polska, ort, 1624
Polska, ort, 1624
121744
końcówka napisu na awersie PRV M
III/III-

start 60 zł

89 wyświetleń

0 zakończona
Francja, Maria Antonina - medal z okazji śmierci (scięcia gilotyną) 16.10.1793, aut..
124022

start 180 zł

627 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal zaślubinowy z uszkiem XVII/XVIII w, Aw: Chrystus błogosławiący młodą..
124031

start 120 zł

219 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, medal niesygnowany autorstwa Christian Wermuth'a, Aw: Siedząca kobieta prz..
124021

start 240 zł

149 wyświetleń

0 zakończona