Niemcy, medal niesygnowany autorstwa Christian Wermuth'a, Aw: Siedząca kobieta prz..

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale
Rozpoczęcie: 29-03-2016 18:00
Zakończenie: 07-04-2016 21:24:03

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 21:24:03
124021
Opis: Niemcy, medal niesygnowany autorstwa Christian Wermuth'a, Aw: Siedząca kobieta przglądająca się w lustrze podtrzymywanym przez młodego mężczyznę, napis; i Sehen - Ich ehre, was du siehst, Rw: Para młoda i napis; i Bekanntschaft - i Gut daß du mich nicht fliehst
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, 9.40 g

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 260 zł
Ilość odsłon: 150