Zakończenie: 07-04-2016 20:30 ÷ 21:35
Niemcy, medal chrzcielny niesygnowany XVII w,Aw: Mały Jezus na kolanach Józefa prz..
124023
medal chrzcielny niesygnowany XVII w,Aw: Mały Jezus na ko... | II- |
270 zł szac. 300 zł 544 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, bez daty
122437
| III/III- |
46 zł szac. 50 zł 154 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw: półgrosz i denar
121609
| III+ |
75 zł szac. 100 zł 115 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, halerz miejski, 1542-1560
122980
Aw: Gotycka litera T (w formie uncjalnej litery G), po bo... | III+ |
95 zł szac. 150 zł 173 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, 983-1002
122184
Kapliczka z kółkiem wewnątrz / Krzyż z kulkami w kątach | III- |
50 zł szac. 80 zł 605 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, naśladownictwo denara saskiego Bernarda I lub II z lat 1010-1020
123872
Stylizowana głowa w prawo / Krzyż kawalerski | III |
125 zł szac. 200 zł 626 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar z I połowy XI w.
123873
Aw: Cztery kółka wokół centralnej kulki, wokoło napis; Rw... | III- |
130 zł szac. 200 zł 151 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy typu I
123868
Aw: Fronton kościoła z czterema kolumnami, w środku krzyż... | III |
260 zł szac. 400 zł 220 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, ort, 1621
121399
Końcówka napisu PRVS M. Nienotowane w katalogu Shatalina ... | III/III- |
95 zł szac. 150 zł 218 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, ort, 1622
121409
Końcówka napisu PRV M. | III |
160 zł szac. 150 zł 359 wyświetleń |
2 | zakończona |