Niemcy, medal chrzcielny niesygnowany XVII w,Aw: Mały Jezus na kolanach Józefa prz..

Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2016 21:23:17
124023
Opis: Niemcy, medal chrzcielny niesygnowany XVII w,Aw: Mały Jezus na kolanach Józefa przyjmujący dary i napis; O IESV DER DV SELDST EIN KLEINES KIND GEWESEN, Rw: Scena chrztu niemowlęcia i napis; LAS VNSRE KINDER AVCH DVRCH DEIN VERDINST GENESEN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37 mm, 15.39 g

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 545

1)  270 zł
2)  270 zł
3)  210 zł