pokaż wszystko
Monety średniowieczne, orty, Holandia, Niemcy, Rosja, medale
Rozpoczęcie: 29-03-2016 18:00
Zakończenie: 07-04-2016 20:30 ÷ 21:35
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Śląsk, 15 krajcarów, 1664
Śląsk, 15 krajcarów, 1664
200524

135 zł

szac. 200 zł

287 wyświetleń

3 zakończona
Śląsk, 3 krajcary, 1668/C-B
Śląsk, 3 krajcary, 1668/C-B
200521

580 zł

szac. 100 zł

366 wyświetleń

5 zakończona
Śląsk, 3 krajcary, 1669C-B
Śląsk, 3 krajcary, 1669C-B
200522

95 zł

szac. 60 zł

150 wyświetleń

4 zakończona
Śląsk, 3 krajcary, 1676/S-P
Śląsk, 3 krajcary, 1676/S-P
200520

230 zł

szac. 80 zł

253 wyświetleń

6 zakończona
Śląsk, talar, 1785
Śląsk, talar, 1785
200519

1 500 zł

szac. 1 500 zł

273 wyświetleń

2 zakończona
Saksonia, talar, 1765/EDC
Saksonia, talar, 1765/EDC
124050

2 100 zł

szac. 3 500 zł

241 wyświetleń

1 zakończona
Polska, obrączka patriotyczna z napisem BÓG HONOR OJCZYZNA
124135
obrączka patriotyczna z napisem BÓG HONOR OJCZYZNA

95 zł

szac. 100 zł

1593 wyświetleń

5 zakończona
Polska, obrączka patriotyczna z napisem LEGIONY 1914 POLSKIE
124136
obrączka patriotyczna z napisem LEGIONY 1914 POLSKIE

90 zł

szac. 100 zł

679 wyświetleń

5 zakończona
Śląsk, Medal niesygnowany XVII w. Aw: Nadzieja siedząca z krzyżem i palmą, w polu..
124029

300 zł

szac. 400 zł

398 wyświetleń

4 zakończona
Czechy, medal z Samsonem z 1537 r, w/g modelu Conrada Welcz z Joachimsthal, Aw: Sa..
124030

330 zł

szac. 400 zł

406 wyświetleń

3 zakończona