pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 11-01-2016 18:00
Zakończenie: 21-01-2016 20:30 ÷ 21:55
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 2 dolary, 1953 C
121533

190 zł

szac. 40 zł

1574 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, 20 marek, 1914
Niemcy, 20 marek, 1914
121527
moneta w pudełku NGC z notą MS 64
I/I-

2 200 zł

szac. 2 000 zł

534 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 2 złote, 1924
Polska, 2 złote, 1924 "róg i pochodnia"
121195
Popiersie kobiety z kłosami.
III/III+

175 zł

szac. 200 zł

297 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 2 złote, 1925
Polska, 2 złote, 1925
121200
Popiersie kobiety z kłosami.
III/III-

190 zł

szac. 150 zł

350 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 5 złotych, 1938
Polska, 5 złotych, 1938
121455
Józef Piłsudski.

145 zł

szac. 125 zł

215 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 10 złotych, 1933
Polska, 10 złotych, 1933
121189
Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej

220 zł

szac. 200 zł

200 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 20 złotych, 1973
Polska, 20 złotych, 1973
89771
/zboże i wieżowiec/ - PRÓBA.

85 zł

szac. 50 zł

201 wyświetleń

7 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1888 АГ
Rosja, 5 kopiejek, 1888 АГ
89777
I/I-

105 zł

szac. 75 zł

415 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Odznaka pamiątkowa Szkoły Uzbrojenia - Warszawa
121475
odznaka dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk
III-

430 zł

szac. 300 zł

1165 wyświetleń

7 zakończona
Polska, odznaka absolwencka Szkoły Podchorążych Piechoty - Ostrów Mazowiecki
121476

320 zł

szac. 300 zł

2217 wyświetleń

8 zakończona