Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie
Rozpoczęcie: 28-12-2015 18:00
Zakończenie: 07-01-2016 20:30 ÷ 22:36
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), żeton prywatnej poczty w Nowym Jorku, działającej pod hasłem
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), żeton prywatnej poczty w Nowym Jorku, działającej pod hasłem "Czas to pieniądz", 1863
121127
II-

135 zł

szac. 80 zł

431 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, Medal za załugi dla państwa III klasy
Niemcy, Medal za załugi dla państwa III klasy
121124
Aw: monogram króla FWR III (Fryderyk Wilhelm III) Rw: nap...
III+

115 zł

szac. 120 zł

1121 wyświetleń

2 zakończona
Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittn..
Czechy, medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w zakładzie A. Pittn..
117795
medal autorstwa W. Seidana z 1859 r. wybity w Wiedniu w z...
II+

start 180 zł

279 wyświetleń

0 zakończona
Austria, medal bożonarodzeniowy
Austria, medal bożonarodzeniowy
121129
Dostojnie ubrana para, trzymająca się za ręce, w tle świą...
II

210 zł

szac. 200 zł

417 wyświetleń

2 zakończona
Polska, plakieta nagrobna książąt mazowieckich Janusza i Stanisława
Polska, plakieta nagrobna książąt mazowieckich Janusza i Stanisława
121128
Bez sygnatury. Według Kazimierza Strączyńskiego autorem p...
III+

580 zł

szac. 500 zł

1317 wyświetleń

3 zakończona
Węgry, 9 denarów (grosz), 1623
Węgry, 9 denarów (grosz), 1623
120946
Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: Herb, litery K...
III

220 zł

szac. 80 zł

762 wyświetleń

9 zakończona
Rosja, 50 kopiejek, 1913 B.C.
Rosja, 50 kopiejek, 1913 B.C.
89714
II+/I-

155 zł

szac. 125 zł

435 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, 50 kopiejek, 1894 (А Г)
Rosja, 50 kopiejek, 1894 (А Г)
121126
IV

165 zł

szac. 250 zł

501 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, rubel, 1878 СПБ - НФ
Rosja, rubel, 1878 СПБ - НФ
121125
III

260 zł

szac. 300 zł

362 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, 20 kopiejek, 1851 СПБ ПА
Rosja, 20 kopiejek, 1851 СПБ ПА
121160
II

310 zł

szac. 150 zł

923 wyświetleń

7 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.