Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety polskie

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 07-01-2016 22:16:57
121087
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW, Warszawa, Ogon Orła ułożony wachlarzowato. Na rewersie długie wstęgi wieńca.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1147, Plage 365 var.

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 2727

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  380 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  250 zł
8)  210 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł