Aukcja online

pokaż wszystko
Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Rozpoczęcie: 12-10-2015 18:00
Zakończenie: 22-10-2015 20:30 ÷ 22:15
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Szwajcaria, medal związku strzeleckiego Chur,, 1949,
Szwajcaria, medal związku strzeleckiego Chur,, 1949,
118505
sygnowany HUGUENIN, Aw: Człowiek z strzałą na tle szwajca...
II

48 zł

szac. 80 zł

279 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, brakteat (Hohlpfennig)
Niemcy, brakteat (Hohlpfennig)
118402
Pół orzeł i pół proporzec (cztery poziome kreski)
III+

start 60 zł

578 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, obol (Hälbling), 1159-1167
Niemcy, obol (Hälbling), 1159-1167
118286
Aw: Biskup z pastorałen i Pismem Świętym na wprost, Rw: B...
III+

start 120 zł

228 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
118353
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski
III

start 60 zł

123 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
118358
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski
III

start 60 zł

164 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
118359
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski
III

start 60 zł

143 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
118360
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski
III

start 60 zł

145 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy XI w.
Niemcy, denar krzyżowy XI w.
118345
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski
III

start 60 zł

160 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
118455
Aw: Krzyż patriarchalny z kulkami w kątach, Rw: Krzyż kaw...
IV

start 24 zł

95 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, denar krzyżowy, XI w
Niemcy, denar krzyżowy, XI w
118433
Aw: Pastorał na tle krzyża z kulkami w kątach, Rw: Krzyż ...
III

start 48 zł

103 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.