Zakończenie: 22-10-2015 20:30 ÷ 22:15
Szwajcaria, medal związku strzeleckiego Chur,, 1949,
118505
sygnowany HUGUENIN, Aw: Człowiek z strzałą na tle szwajca... | II |
48 zł szac. 80 zł 279 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, brakteat (Hohlpfennig)
118402
Pół orzeł i pół proporzec (cztery poziome kreski) | III+ |
— start 60 zł 578 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, obol (Hälbling), 1159-1167
118286
Aw: Biskup z pastorałen i Pismem Świętym na wprost, Rw: B... | III+ |
— start 120 zł 228 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy z XI w.
118353
Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski | III |
— start 60 zł 123 wyświetleń |
0 | zakończona | |
118358
— start 60 zł 164 wyświetleń |
0 | zakończona | |
118359
— start 60 zł 143 wyświetleń |
0 | zakończona | |
118360
— start 60 zł 145 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy XI w.
118345
— start 60 zł 160 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
118455
Aw: Krzyż patriarchalny z kulkami w kątach, Rw: Krzyż kaw... | IV |
— start 24 zł 95 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w
118433
Aw: Pastorał na tle krzyża z kulkami w kątach, Rw: Krzyż ... | III |
— start 48 zł 103 wyświetleń |
0 | zakończona |