Niemcy, obol (Hälbling), 1159-1167

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale
Rozpoczęcie: 12-10-2015 18:00
Zakończenie: 22-10-2015 20:35:50

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 20:35:50
118286
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - abp Rainald von Dassel 1159-1167, obol (Hälbling), 1159-1167, Kolonia, Aw: Biskup z pastorałen i Pismem Świętym na wprost, Rw: Budowla kościoła z trzema wieżami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.51 g, patyna
Literatura: Häv 497

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 229