Szwajcaria, medal związku strzeleckiego Chur,, 1949,

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:12:55
118505
Opis: Szwajcaria, medal związku strzeleckiego Chur,, 1949,, sygnowany HUGUENIN, Aw: Człowiek z strzałą na tle szwajcarskiego krzyża, Rw: Herb miasta Chur, poniżej dwuwierszowy napis EIDGENÖSSISCHES SCHÜTZENFEST CHUR, poniżej data 1949
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, patyna

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 281

1)  48 zł