Zakończenie: 22-10-2015 20:30 ÷ 22:15
Watykan, medal Giovanni Battista Montini di Concesio (Paweł VI) ku pamięci powołania na urząd papieski
118478
Aw: Popiersie papieża w prawo, w tle gołębica, krzyż i na... | II |
155 zł szac. 150 zł 476 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Tadeusz Kościuszko, 1818
118470
medal autorstwa Duranda, Aw: Popiersie w prawo i napis w ... | II- |
60 zł szac. 75 zł 1500 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal 100-Lecie Banku Polskiego 1928,
118496
medal autorstwa J. Aumillera, Aw: Dwa popiersia w prawo i... | III+ |
90 zł szac. 75 zł 591 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Czechy, medal z okazji ustanowienia Andrzeja Alojzyego Ankwicza na arcybiskupa Pragi, 1834
118484
Aw: Tarcza herbowa i napisy wokoło, Rw: Postać Dawida z o... | III+ |
110 zł szac. 60 zł 364 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy z wystawy rolniczej,, bez daty,
118483
Aw: Dwóch rolników, w tle gospodartwo rolne, Rw: Z prawej... | II- |
75 zł szac. 80 zł 496 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy IV Święta Śpiewaków Niemieckich w Wiedniu w roku 1890,
118485
sygnowany J. Schwerdiner, Aw: Patronka śpiewaków z lirą i... | II |
46 zł szac. 50 zł 234 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal Za Obronę Sewastopola 1854-1855
118465
Aw: Monogramy Aleksandra II i Mikołaja I, Rw: Oko opatrzn... | II- |
470 zł szac. 600 zł 979 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal poświęcony utworzeniu przez papieża Piusa VII w roku 1808 diecezji w Nowym Yorku, 1908 r,
118497
Aw: Popiersie biskupa John'a Murphy'ego Farley'a, otoczon... | III+ |
700 zł szac. 400 zł 283 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Szwajcaria, medal Franciszek Salezy, biskup Genewy, patron kleru,, 1865,
118487
sygnowany C. Voigt, Aw: Popiersie Francziszka Salezego i ... | II- |
75 zł szac. 80 zł 275 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Węgry, medalik talizman - dla podróżnych i żeglarzy,, bez daty,
118486
Aw: Postać Swiętego Jerzego na koniu, patrona jeźdźców, w... | II |
95 zł szac. 100 zł 846 wyświetleń |
3 | zakończona |