Francja, medal nagrodowy z wystawy rolniczej,, bez daty,

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:06:40
118483
Opis: Francja, medal nagrodowy z wystawy rolniczej,, bez daty,, Aw: Dwóch rolników, w tle gospodartwo rolne, Rw: Z prawej strony snop zboża, z lewej strony stojąca kobieta z grabiami, pośrodku okrąg z napisem COMICE AGRICOLE DE L'ARR DE FONTEMY LE COMTE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 mm, 33.29 g, na obrzeżu punca

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 496

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  48 zł