Szwajcaria, medal Franciszek Salezy, biskup Genewy, patron kleru,, 1865,

Monety średniowieczne, Polska, Holandia, Niemcy, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2015 22:12:30
118487
Opis: Szwajcaria, medal Franciszek Salezy, biskup Genewy, patron kleru,, 1865,, sygnowany C. Voigt, Aw: Popiersie Francziszka Salezego i napis S FRANCISCVS SALESIVS EPISC GENEV., Rw: Jedenastowierszowy napis XIII KAL MAIAS A. MDCCCLXV SAECVLO SECVNDO EXEVNTE QUO CAELITVM SANCTORVM HONORIBVS AVCTVS EST FRANCISCVS SALESIVS...
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 34 mm, ryski na awersie

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 275

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł