Rosja, medal Za Pierwszy Powszechny Spis, 1897

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia
Rozpoczęcie: 11-08-2015 12:00
Zakończenie: 20-08-2015 22:39:35

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 22:39:35
116835
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal Za Pierwszy Powszechny Spis, 1897, wybito 95.000 sztuk
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 29 mm, brak ucha, niewielka dziurka na godzinie 12, grynszpan, patyna
Literatura: Diakov 1258.1 (R1)

Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 326