Polska, szóstak, 1596

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia
Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 21:41:40
116782
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, szóstak, 1596, Malbork, odmiana z małą głową króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1240 (R1)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1343

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  90 zł