II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 9 Pułku Ułanów

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 33 000 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 22:37:05
116841
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 9 Pułku Ułanów, odznaka dwuczęściowa w kształcie skrzyżowanych toporów na tarczy pokrytej białą i czerwiną emalią, na poziomych ramionach data 23 XI 1918, w środku złocony inicjał 9U
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 39 x 39 mm
Literatura: Sawicki/ Wielechowski ss 181-182

Cena końcowa: 33 000 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 3433

1)  33 000 zł
2)  32 000 zł
3)  24 000 zł
4)  14 000 zł
5)  11 000 zł
6)  7 000 zł
7)  2 900 zł
8)  2 400 zł
9)  2 300 zł
10)  800 zł
11)  740 zł
12)  620 zł
13)  460 zł
14)  410 zł