II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 9 Pułku Strzelców Konnych kopia

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 22:37:30
116843
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 9 Pułku Strzelców Konnych kopia, odznaka w kształcie krzyża, w środku okrągła tarcza z inicjałem 9SK, nakrętka sygnowana B.GRABSKI ŁÓDŹ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal oksydowany 40 x 40 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 224

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1699

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  310 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  90 zł