II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 1 Pułku Ułanów Legionowych - kopia

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 22:36:40
116840
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 1 Pułku Ułanów Legionowych - kopia, odznaka w kształcie półwypukłej tarczy z płaskorzeźbą czapki ułańskiej i czapki pułkowej i napis 1 PU / II VIII 1914 / V XI 1916, nakrętka sygnowana B. SZULECKI GRAWER WARSZAWA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 43 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 159

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1004

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  320 zł
4)  115 zł
5)  105 zł