Polska, 200 Lecie Odsieczy Wiednia, 1883

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 22:35:25
116819
Opis: Polska - XIX wiek, 200 Lecie Odsieczy Wiednia, 1883, medalik z uszkiem sygnowany GŁOWACKI, Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego w prawo i napis wokoło, Rw: Herb Krakowa, gałązki laurowe i napis PAMIĄTKA 200 LETNIEJ ODSIECZY WIEDNIA 1883
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22 mm, 3.98 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 391

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  60 zł