Niemcy, żeton z zwycięstwa pod Sedanem, 1870

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 22:31:40
88125
Opis: Niemcy - Wilhelm I 1861-1888, żeton z zwycięstwa pod Sedanem, 1870, sygnowany J.Lorenz, Aw: Popiersie felmarszałka Graf'a Moltke, w prawo i napis ICH TRIUMFE / STRASSBURG-METZ-PARIS, Rw: Napis GR. SCHLEMM / SEDAN 2 SEPT. 1870 / DER KAISER / DER KAISER GEFANGEN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 26mm, srebro 4.57 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 655

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł