Austria, medal Za Dzielność (DER TAPFERKEIT)

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 22:29:35
116833
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal Za Dzielność (DER TAPFERKEIT), sygnowany TAUTENHEIN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź 31 mm, brak wstążki

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 2056

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  26 zł
5)  20 zł
6)  18 zł