Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, monety, ordery i odznaczenia
Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Polska, 50 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2015 20:42:05
97809
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 1.07.1948, seria AY, numeracja 3217249
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, minimalne naddarcia, po bardzo fachowej konserwacji, ładna prezencja jak na ten stan
Literatura: Lucow 1285 (R2), Miłczak 138e

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 34 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 200

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  40 zł