pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 22-06-2015 18:00
Zakończenie: 02-07-2015 20:30 ÷ 22:40
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, dwa fragmenty denarów niemieckich typu bawarskiego z końca X w.
116266

46 zł

szac. 75 zł

246 wyświetleń

1 zakończona
Anglia, trzy fragmenty denarów anglosaskich (2 x Aethelred i 1 x Knut
116267
typy: small cross, crux oraz quatrefoil
III-

75 zł

szac. 75 zł

329 wyświetleń

3 zakończona
Rosja, rubel, 1912 ЭБ
Rosja, rubel, 1912 ЭБ
116290

320 zł

szac. 400 zł

430 wyświetleń

6 zakończona
Polska, sygnet z orzełkiem legionowym
116291
austriacka próba srebra "935"

280 zł

szac. 250 zł

2076 wyświetleń

8 zakończona
Niemcy, 20 marek, 1872 A
Niemcy, 20 marek, 1872 A
116292

4 500 zł

szac. 3 500 zł

2631 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trzeciak
Polska, trzeciak
116293
Aw: Litera S, Rw: Orzeł
IV

210 zł

szac. 100 zł

320 wyświetleń

5 zakończona
Polska, denar, 1546
Polska, denar, 1546
116294
odmiana z szerokimi krzyżami w herbie

start 60 zł

411 wyświetleń

0 zakończona
Polska, 10 groszy, 1835 MW
Polska, 10 groszy, 1835 MW
116296
III-

60 zł

szac. 100 zł

1608 wyświetleń

1 zakończona
Śląsk, zestaw 2 x 3 krajcary, 1668 i 1700
116297
3 krajcary 1668 Austria 3 krajcary 1700 Śląsk/Brzeg

75 zł

szac. 50 zł

594 wyświetleń

6 zakończona
Polska, szeląg, 1615
Polska, szeląg, 1615
116298
skrócona data 1-5 po bokach monogramu

start 24 zł

405 wyświetleń

0 zakończona