Zakończenie: 02-07-2015 20:30 ÷ 22:40
Niemcy, dwa fragmenty denarów niemieckich typu bawarskiego z końca X w.
116266
| III |
46 zł szac. 75 zł 246 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Anglia, trzy fragmenty denarów anglosaskich (2 x Aethelred i 1 x Knut
116267
typy: small cross, crux oraz quatrefoil | III- |
75 zł szac. 75 zł 329 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1912 ЭБ
116290
| II- |
320 zł szac. 400 zł 430 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, sygnet z orzełkiem legionowym
116291
austriacka próba srebra "935" | III |
280 zł szac. 250 zł 2076 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, 20 marek, 1872 A
116292
| III |
4 500 zł szac. 3 500 zł 2631 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trzeciak
116293
Aw: Litera S, Rw: Orzeł | IV |
210 zł szac. 100 zł 320 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, denar, 1546
116294
odmiana z szerokimi krzyżami w herbie | III |
— start 60 zł 411 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 10 groszy, 1835 MW
116296
| III- |
60 zł szac. 100 zł 1608 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Śląsk, zestaw 2 x 3 krajcary, 1668 i 1700
116297
3 krajcary 1668 Austria 3 krajcary 1700 Śląsk/Brzeg | III+ |
75 zł szac. 50 zł 594 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1615
116298
skrócona data 1-5 po bokach monogramu | III |
— start 24 zł 405 wyświetleń |
0 | zakończona |