Niemcy, 20 marek, 1872 A

Niemcy, 20 marek, 1872 A

Niemcy, 20 marek, 1872 A

Cena wylicytowana: 4 500 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 20:30:25
116292
Opis: Niemcy - Meklenburgia-Szwerin - Fryderyk Franciszek II 1842-1883, 20 marek, 1872 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 7.91 g, moneta czyszczona, nieznacznie uszkodzone obrzeże, rzadkie
Literatura: Jaeger 230

Cena końcowa: 4 500 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 2628

1)  4 500 zł
2)  4 400 zł
3)  3 200 zł
4)  2 200 zł
5)  2 100 zł