Polska, sygnet z orzełkiem legionowym

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 22:38:45
116291
Opis: Polska - Polska pod zaborami, sygnet z orzełkiem legionowym, austriacka próba srebra "935"
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.62 g

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 2086

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  200 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  155 zł