Watykan, medal niedatowany (1965) z okazji II Soboru Watykańskiego

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 22:26:40
115188
Opis: Watykan - Paweł VI 1963-1978, medal niedatowany (1965) z okazji II Soboru Watykańskiego, Aw: Klucze Piotrowe i pastorał na tle gałązek oliwnych i napis wokoło CONCILIUM OECUMENICUM VATICANUM II SESSIO IV, Rw: Papież modlący się pod krzyżem z ukrzyżowanym Chrystusem, powyżej lecący anioł, napis wokoło VOBISCUM SUM OMNIBUS DIEBUS
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "800" 45.52 g, 44 mm

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 692

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł