Republika Rzymska, as, po 211 r. pne

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 20:35:00
115180
Opis: Republika Rzymska, as, po 211 r. pne, Rzym, Aw: Głowa Janusa, powyżej znak I, Rw: Dziób galery w prawo, powyżej znak I
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 32.97 g, zielona patyna
Literatura: Craw. 56/2

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1223

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  155 zł
6)  145 zł