Niemcy, krzyż Matki Niemieckiej (Mutterkreuz) 1. klasy, nadawany w latach 1939-1945, 2. typ

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 22:25:25
115199
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, krzyż Matki Niemieckiej (Mutterkreuz) 1. klasy, nadawany w latach 1939-1945, 2. typ, Aw: Krzyż kawalerski na tle kwadratu z promienistych linii, w środku koło z napisem DER DEUTSCHER MUTTER i swastyką, Rw: Grawerowane 16. Dezember 1938
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: metal złocony z emalią 45 x 35 mm, ze wstążką, w ozdobnym pudełku firmy CARL POELLATH, SCHROBENHAUSEN Obb.
Literatura: Nimmergut 54

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 5535

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  125 zł
7)  100 zł
8)  90 zł
9)  85 zł