Austria, 1/4 talara, 1600

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia
Austria, 1/4 talara, 1600

Austria, 1/4 talara, 1600

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 22:07:05
114912
Opis: Austria - Rudolf II 1576-1612, 1/4 talara, 1600, Kuttenberg (Kutna Hora), Aw: Popiersie w prawo, RVDOL II D G RO IM S A G H B R, Rw: Orzeł dwugłowy, ARCHID AVST DVX BVR M M 1600
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.14 g, ciemna patyna, rzadkie
Literatura: Donebauer nie notuje (jak nr 1607, ale inna data)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 776

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  280 zł
6)  170 zł
7)  155 zł
8)  125 zł