Polska, grosz litewski, 1555

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia
Polska, grosz litewski, 1555

Polska, grosz litewski, 1555

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 21:07:55
115187
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, grosz litewski, 1555, Wilno
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3294 (R5), Tyszkiewicz 12 mk, Ivanauskas'09 6SA22-7

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 703

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  350 zł
4)  290 zł
5)  280 zł