Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 21:02:05
86803
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.88 g, gięty
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 225

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  55 zł