Niemcy, denar typu OAP, X w.

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia
Niemcy, denar typu OAP, X w.

Niemcy, denar typu OAP, X w.

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 21:00:50
86868
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X w., Goslar, Aw: Krzyż, w kątach ODDO, wokoło DI GRA REX, Rw: Kapliczka, po bokach łuki, wokoło ATEAHLHT
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.43 g, gięty
Literatura: Dbg 1167 var, Kluge 44 var

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 138

1)  38 zł
2)  36 zł